Przejdź do treści

50% zysku, czyli podsumowanie lutego na CFD DAX

Usługa CFD DAX wciąż jest niedoceniana w serwisie ATSPROFIT a przecież jej wyniki dalej pozostają znakomite.

Zakładając, iż ten rok będzie zdominowany przez zmienność dwukierunkową systemy CFD DAX powinny być najciekawszą propozycją na najbliższe miesiące.

Wracając do miesiąca lutego

Sumaryczne wyniki od początku roku prezentują się następująco

Luty pod względem konkretnych systemów prezentował się następująco:

QUANTUM1

Jeden jedyny sygnał na początku miesiąca a później dalszy ciąg odpoczynku. Zyskaliśmy jedyne 15 punktów, co pozwoliło wyjść na nowe ATH, aczkolwiek oczywiście ten proces wyjścia nie ma większego znaczenia kwotowego.

QUANTUM2

Za nami 6 sygnałów z czego powstał zysk sumaryczny na poziomie 85 punktów. Podobnie, jak w przypadku QUANTUM1 owe zyski nie mają większego globalnego znaczenia, aczkolwiek także tutaj pozwoliły pobić historyczne maksima linii kapitału

TURTLE

Przed lutym system TURTLE pozostawał na swoich maksimach historycznych i maksima te poprawił w ciągu ostatnich 28 dni

Za nami jeden jedyny sygnał przynoszący 55 punktów zysku, ale pozycja na nim była, jak to w systemie TURTLE, dosyć wysoka, dzięki czemu poprawiliśmy maksima wyjściem o około 10%.

Wygląda to rewelacyjnie na tę chwilę

RIVER

Po bardzo udanym styczniu, system RIVER odpoczywał. Za nami dosłownie kilka sygnałów, które przyniosły kosmetyczną stratę. Zwykła korekta, nad którą nie ma co się zbyt długo pochylać.

NEW1

Systemy NEW, czyli agresja. Pierwszy przynosi w tym miesiącu 212 punktów zysku i dzięki temu wyraźniej zwiedza rejony rocznej 10% rentowności.

NEW2

Tutaj, jak już widzieliśmy wyżej, mamy prawdziwą euforię. Dwa miesiące pozwoliły na osiągnięcie 50% stopy zwrotu. Pod względem punktowym zysk sięgnął poziomu 336 punktów, co przy kapitale początkowym 100k oznacza zysk na poziomie powyżej 22k

Systemy CFD DAX dostępne są w pakietach oraz jako osobny produkt.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.