Przejdź do treści

To powinno być grane w 2021- rewelacyjny CFD DAX NEW2

Trudno po niecałych dwóch miesiącach charakteryzować rok, ale my spróbujemy.

Po kosmicznych wynikach akcyjnych w roku 2020 ten obecny okres niejako musi być inny. Na razie portfele akcyjne TOP6 oraz NASDAQ TOP12 prezentują się  solidnie, ale prawdziwe wykorzystanie zmienności powinniśmy mieć na systemach, które wykorzystują krótkie pozycje

Publikowany od kilku dni system FW20 WARSAW2 znajduje się obecnie na 10% rentowności, niedźwiedzie już dwa razy dosyć swobodnie wykorzystały spadki indeksowe. Takich sesji powinno być więcej

Jeszcze lepiej prezentują się systemy CFD DAX, które, jak już pisaliśmy, nie cieszą się wybitnym powodzeniem, jeżeli chodzi o subskrypcje.

Po niecałych dwóch miesiącach wyniku są tutaj jednak rewelacyjne a NEW2 przechodzi sam siebie. To zdecydowanie powinny być najciekawsze miejsca do obserwacji i tradingu w 2021- tak przynajmniej stawiamy.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.