Przejdź do treści

Kameralnie, ale fajnie

Wracamy ponownie do tematu ograniczenia treści analitycznych na naszej stronie

Na miesiąc maj wygląda to następująco:

8 dostępów ( w tym 4 w pakietach PL/US) do Polskich Akcji- dostęp zamknięty, aczkolwiek jeden z loginów (sam PL) może się zwolnić. Kwestia zapewne niedzieli

2 dostępy do rynku US – tutaj mamy otwartą sprzedaż dostepów

2 dostępy do FW20/CFD DAX – dostęp zamknięty z uwagi na personalizację usługi

Night Rider – bez zmian, czyli zero

Reasumując: wciąż idziemy torem, który ma na celu praktyczne wykorzystanie portfeli. Płynność z gumy nie jest, a zbyt duża dostępność zdecydowanie utrudniałaby wykonanie zleceń na poziomach, które dyktuje sam rynek. Znamy ten problem doskonale z naszego rynkowego doświadczenia. 8 dostępów do Polskich Akcji stawiamy sobie jako max, a obecnie powstała grupa wykorzystuje wszystkie 8 (lub jak sie okaże w praniu 7)

Rynek amerykański jest o wiele bardziej pojemny więc tutaj na razie dostępy są wolne, aczkolwiek popyt na owe portfele zapewne wzrośnie po wejściu wersji angielskiej serwisu z pozycjonowaniem na rynek US – o ile będziemy mieć na to siłę i chęci.

Dostęp do systemów FW20 oraz CFD DAX został zamknięty niejako na prośbę użytkowników w celu wykorzystania usługi w bardziej praktycznej wersji

Jako, iż nic nie zapowiada, aby płynność na praktycznie wszystkich rynkach miała znacząco się poprawiać ten własnoręcznie nałożony bat na przychody serwisu nie zostanie zdjęty. Mamy tylko cichą nadzieje (plus rzeczywiste e-maile), iż dla owego wąskiego grona osób jest to element, który pozostaje doceniony. My ze swojej strony pracujemy tak, aby dawać maksymalnie dobre produkty.

Zabawy w wyciskanie krótkich pozycji, ustawianie kursów itd zostawiamy innym.