Przejdź do treści

FW20: WARSAW3 oraz zmiany

Od dnia dzisiejszego małe zmiany na usłudze FW20.

Wybierając system mamy informacje, jak wygląda ilościowe wykorzystanie go w serwisie ATSProfit. Jest to informacja dosyć ważna, ponieważ wiąże się z ilością zleceń na wskazanych przez system poziomach. Jeżeli każdy z systemów podoba nam się podobnie, wybór powinien iść w kierunku tego z jak najmniejszą ilością subskrypcji.

Maksymalna liczba subskrypcji na system 8

Z tego też powodu spada obecnie cena dostępu, z uwagi na fakt, iż jest ona dzielona na każdy system osobno (z 399zł na 199zł). Dla osób chcących wykorzystać wszystkie trzy systemy (a warto) mamy zniżkę 25%. Szczegóły w płatnościach.

Od dnia dzisiejszego udostępniamy także trzeci system transakcyjny- WARSAW3

Jest to pierwszy nasz system na kontrakty terminowe, powstał w latach 2008-2010. Od roku 2011 wykorzystywany w praktyce.

Obsunięcie maksymalne kapitału ustawione jest na poziomie 53%. Stopy zwrotu dostępne są poniżej (wyniki zawierają prowizję). Warto zauważyć, iż system miał słabszą sekwencję przez prawie dwa lata (2018-2019). Konsekwencja to klucz.

Warto mieć na uwadze, iż jest to system z RYZYKIEM NOCNYM (pozycja zamykana jest na OPEN dnia następnego). Więcej o RYZYKU NOCNYM przeczytacie Państwo w dziale EDUKACJA.

Obecne 3 systemy mają następującą strukturę

  • WARSAW1 – ryzyko nocne
  • WARSAW2 – brak ryzyka nocnego
  • WARSAW3 – ryzyko nocne

Zakup systemów można dokonać TUTAJ.