Przejdź do treści

FW20: Listopad pod znakiem mieszanych wyników

Po bardzo udanym październiku, gdzie strategie FW20 zanotowały średni zysk na poziomie ponad 27%, listopad przyniósł większe zróżnicowanie inwestycji systemowych.

Zdecydowanym wygranym ostatniego miesiąca jest system WARSAW2, który walczy o pokonanie bariery 100% rentowności. W szczegółach:

WARSAW1

Za nami niezbyt udany miesiąc. System stracił w listopadzie 56,5 punktu, co przekłada się na stratę procentową w rejonie 13,5%. W czasie mocniejszych spadków indeksowych sytuacja do zajmowania krótkich pozycji była ignorowana, jeżeli już udawało się zająć pozycję to była ona mało perspektywiczna (dalekie aktywacje). Na wyniku ciążą dwa sygnały z 2 oraz 18 listopada (odpowiednio 32 i 21 punktów straty)

WARSAW2

Tutaj mamy odwrotną sytuację. System zyskał w omawianym okresie 53 punkty, co przełożyło się na zysk procentowy w granicach +20,9%. Za nami dwa bardzo udane sygnały z 4 oraz 18 listopada, które są odpowiedzialne za wynik. Sumarycznie rentowność systemu w 2021 sięgnęła 96%.

WARSAW3 (dostęp jeszcze darmowy)

To dopiero początek gry, ale już z małym sukcesem w postaci ponad 5% podejścia na linii kapitału. Wydarzeniem jest zapewne także zajęcie pozycji na dzisiejszej sesji (chociaż o niskim volumenie), gdzie aktywacje były bardzo daleko.