Przejdź do treści

Wzmocnienie usługi FW20

Chociaż system FW20 „WARSAW1” jest dla nas najbardziej preferowaną strategią na rynku kontraktowym, to jednak wszystko wskazuje na to, iż przekonanie się do niej może nastręczać trochę kłopotów.

Akurat przełom roku 2020 oraz 2021 przynosi dłuższą dziurę w budowaniu transakcji i ten problem jest uwypuklany, chociaż w naszym rozumieniu inwestycji, brak sygnałów to także wskazówka, która jest warta swojej ceny.

Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom do usługi „systemy FW20” dołączamy drugą strategię, która tym razem jest przeciwieństwem „WARSAW1” w kwestii ilości sygnałów

„WARSAW2” to system będący praktycznie ciągle na rynku, dzięki jego działaniu cieszyć będziemy się dużą ilością transakcji, a wraz z nami cieszą się także biura maklerskie

„WARSAW2” opiera się na zajmowaniu pozycji na dziewięciu z dziesięciu sesji.

Wyniki „WARSAW2” są także zadawalające, chociaż ilość wskazówek wymaga większej koncentracji, a efekty są słabsze niż w przypadku „WARSAW1”

Systemy „WARSAW1” oraz „WARSAW2” mogą być wykorzystywane oddzielnie lub  w oparciu o korelację- wyniki oraz obsunięcia przy połączeniu systemów opiszemy w kolejnym wejściu antenowym

„WARSAW2” debiutuje dzisiaj sygnałem 7 kontraktów na poziomie aktywacji 1981 punktów. Zamknięcie pozycji tradycyjnie przewidziane jest na otwarciu sesji kolejnej.

Cena usługi pozostaje bez zmian.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.