Przejdź do treści

Stooq.pl a subskrypcje FW20

Reklama w stooq.pl to jednak reklama w stooq. Pisaliśmy, iż to jeden z naszych ulubionych serwisów a obecne działania tylko potwierdzają, jak popularna jest to strona wśród inwestorów

W każdym razie ściemniać nie zamierzamy i statystyki nam mocno dzięki owemu powiązaniu wzrosły. Przy okazji przekonało się do nas kilka osób, które witamy na pokładzie. Okres akurat zrobił się mocno skomplikowany, ale wiadomo było, iż sielanki w 2021 nie będzie.

Zmierzamy jednak do innej konkluzji. Sporą popularnością zaczął cieszyć się dział FW20. Szczerze powiedziawszy dziwić się nie możemy, to powinien być zdecydowanie  rok strategii dwukierunkowych, a gdzie szukać okazji do zarobku jak nie na rynku futures

Strona atsprofit.com nie ma zamiaru stanowić większego biznesu, to strona pasjonatów rynku, gdzie strategie są aktywnie wykorzystywane przez nas samych. Dlatego też nie podcinamy gałęzi na której siedzimy i wielkimi krokami zbliża się moment, kiedy będziemy ograniczać dostępność do subskrypcji. Oczywiście moglibyśmy nie martwić się takimi rzeczami, ale to nie my- strategie mają być mozliwe do pełnego realnego wykorzystania. Cóż czasami kto pierwszy ten lepszy.

Na pierwszy ogień pójdzie właśnie FW20. Strategię ilościową subskrypcji będziemy musieli jeszcze dopracować wnikliwe badając strukturę płynnościową na momentach aktywacji.

Do tematu wrócimy, na razie systemy FW20 są jeszcze dostępne w pakietach oraz jako pojedyncza usługa