Przejdź do treści

Spokój portfela NASDAQ TOP12

Nie są to najłatwiejsze dni dla indeksu NASDAQ, który to już pod koniec lutego kilka razy próbował mocniejszego ruchu korekcyjnego

Dzisiejsze uderzenie jest kolejnym krokiem niedźwiedzi do wychłodzenia nastrojów

Jak w tych warunkach radzi sobie NASDAQ TOP12. Ten lutowy przeżył korektę niezwykle aktywnie, ale głównie mamy tu na myśli pozytywne zachowanie byków.

Po zmianie składu na razie nie ma także powodów do większych zmartwień. Dzisiejszy ruch indeksowy nie wpłynął na mocniejsze negatywne odejście portfelowe, co więcej byki praktycznie nie oddały zupełnie przestrzeni wynikowej, dzięki czemu NASDAQ TOP12 w marcu rośnie niecały 1%

To oczywiście nie oznacza, iż kłopoty tutaj nie nadejdą, ale póki co można zakładać, iż wybór spółek pozwoli korektę indeksową przeżyć całkiem spokojnie.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.