Podsumowanie marca portfela “GPW SW”

Za nami kolejny miesiąc także na portfelu „GPW SW”. Jak było? Raczej średnio, ale większych dramatów nie ma

Skład portfela prezentował się następująco:

Dominujący udział OAT był akurat słuszny, ale nie pomógł w sytuacji, kiedy mocniejsze spadki dotknęły 3/5 walorów. Niskie zaangażowanie w drugi wzrostowy walor niewiele już tutaj zmieniło, finalnie marcowy portfel „GPW SW” stracił na wartości 1,89%, a w całym 2021 jest 4,59% na minusie

Oczywiście wynik ten dalej nie oznacza jakiegoś większego zdenerwowania, chociaż obsunięcie liczone od końcówki 2020 roku jest już trochę bardziej wyraźne.

Portfel na miesiąc kwiecień dostępny jest już w Strefie Klienta, finalnie okazało się także, iż do zakupu pozostał jeden dostęp pojedynczy, z którego nie skorzystała osoba mająca dostęp marcowy. Kto ma ochotę zapraszamy do zakupu.

Nadmienić warto także, iż w portfelu „GPW SW” autor nie zdecydował się na zmiany płynności. Pozostajemy więc przy ograniczeniach

  • Średnia z 60sesji powyżej 200k PLN
  • Minimum na sesje powyżej 50k PLN

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność. 

Przewiń do góry