Przejdź do treści

Podsumowanie marca portfela „GPW SW”

Za nami kolejny miesiąc także na portfelu „GPW SW”. Jak było? Raczej średnio, ale większych dramatów nie ma

Skład portfela prezentował się następująco:

Dominujący udział OAT był akurat słuszny, ale nie pomógł w sytuacji, kiedy mocniejsze spadki dotknęły 3/5 walorów. Niskie zaangażowanie w drugi wzrostowy walor niewiele już tutaj zmieniło, finalnie marcowy portfel „GPW SW” stracił na wartości 1,89%, a w całym 2021 jest 4,59% na minusie

Oczywiście wynik ten dalej nie oznacza jakiegoś większego zdenerwowania, chociaż obsunięcie liczone od końcówki 2020 roku jest już trochę bardziej wyraźne.

Portfel na miesiąc kwiecień dostępny jest już w Strefie Klienta, finalnie okazało się także, iż do zakupu pozostał jeden dostęp pojedynczy, z którego nie skorzystała osoba mająca dostęp marcowy. Kto ma ochotę zapraszamy do zakupu.

Nadmienić warto także, iż w portfelu „GPW SW” autor nie zdecydował się na zmiany płynności. Pozostajemy więc przy ograniczeniach

  • Średnia z 60sesji powyżej 200k PLN
  • Minimum na sesje powyżej 50k PLN

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.