Przejdź do treści

Podsumowanie lutego- portfel GPW SW

Miesiąc luty kończymy standardowo portfelem „GPW SW”, który przypominamy zajmuje swoje pozycje na zamknięciu drugiej sesji roboczej.

W lutym portfel „SW GPW” miał kilka udanych sesji, finalnie jednak zakończył wynikiem dosyć stonowanym na poziomie 2,38%

Największe emocje, podobnie jak w przypadku styczniowym w portfelu TOP6, mieliśmy tutaj na PXM, aczkolwiek niezwykle ciekawy był także SANOK, który ciągle gdzieś tam pojawia się w portfelach lub też jest pierwszym kandydatem do nich tuż za czołówką

Mający 33% udział w portfelu STP mógł zachować się trochę lepiej, ale byki nie zdołały tutaj skontrolować jednej agresywnej sesji korekcyjnej.

Portfel na miesiąc marzec jest już dostępny w strefie klienta

Usługa portfela „GPW SW” wchodzi w skład polskich akcji i jest dostępna w pakietach oraz jako osobny produkt.

Zachęcamy także do zapoznania się z wcześniej opublikowanymi komentarzami miesięcznymi

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.