Przejdź do treści

O CTRN i braku korekty na NASDAQ TOP12

Sporą zmienność zaliczył w ostatnim okresie indeks NASDAQ, sporo działo się także w portfelu NASDAQ TOP12.

Najlepsza na tę chwilę wiadomość jest jedna- byki utrzymują siłę portfelową, która pomimo korekty indeksowej trzyma 12% stopę zwrotu w miesiącu lutym

Nie ukrywaliśmy od 15 lutego, iż w portfelu mamy CTRN (ponownie po jednomiesięcznej przerwie) a popełniając artykuł o tym walorze nie wiedzieliśmy, iż na tę chwilę będzie to spółka mająca najbardziej pozytywny wpływ na NASDAQ TOP12.

CTRN zyskując w lutym ponad 40%, i ponad 25% od publikacji naszych przemyśleń, w dalszym ciągu wygląda na walor, który jeszcze w ciągu tych kilku lutowych dni może osiągnąć okrągłą barierę 100$, czego mu oczywiście życzymy

Z uwagi na specyfikę systemu akcyjnego pomimo tego zachowania nie wiadomo, czy CTRN przetrwa w portfelu marcowym, ale o tym także przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.