Przejdź do treści

Nowe maksima CTRN w NASDAQ TOP12

CTRN czyli Citi trend towarzyszy nam w relacjach portfelowych NASDAQ TOP12 praktycznie od samego początku

Przypominamy, iż pierwszy oficjalny zakup w grudniu poczyniliśmy po jedyne 35$. Szybkie 40% zysku musiało zadowolić nawet największych malkontentów, po czym w miesiącu styczniu walor wypadł z portfela w ramach realizacji zysków. Wtedy tego żałowaliśmy, tak jak obecnie DISCOVERY

Powrót do portfela nastąpił w lutym i od razu był to powrót w wielkim stylu. Pisaliśmy wtedy, iż

„Nie ukrywaliśmy od 15 lutego, iż w portfelu mamy CTRN (ponownie po jednomiesięcznej przerwie) a popełniając artykuł o tym walorze nie wiedzieliśmy, iż na tę chwilę będzie to spółka mająca najbardziej pozytywny wpływ na NASDAQ TOP12.

CTRN zyskując w lutym ponad 40%, i ponad 25% od publikacji naszych przemyśleń, w dalszym ciągu wygląda na walor, który jeszcze w ciągu tych kilku lutowych dni może osiągnąć okrągłą barierę 100$, czego mu oczywiście życzymy

Z uwagi na specyfikę systemu akcyjnego pomimo tego zachowania nie wiadomo, czy CTRN przetrwa w portfelu marcowym, ale o tym także przekonamy się już w przyszłym tygodniu”

W portfelu marcowym CTRN znalazł się ponownie. Obecnie do wspomnianych 100$ brakuje już jednej porządnej sesji. Warto więc mocniej zaakcentować ten fakt a czy byki wykończą w taki sposób świeczkę miesięczną sprawdzimy już niebawem.