Przejdź do treści

Nowa usługa- kontrakty FW20

Od dnia dzisiejszego rozszerzyliśmy usługi ATSPROFIT o dwa systemy transakcyjne na kontrakty FW20

Doskonała sytuacja na rynku akcyjnym, mierzona chociażby przez portfel TOP6 oraz SW GPW, nie będzie trwała wiecznie. Muszą tutaj zacząć pojawiać się z czasem dłuższe momenty słabszych wyników, chociaż od roku 2008 nie było ich wybitnie dużo na obu wspomnianych portfelach z TOP6 na czele.  

Kontrakty terminowe, jako zupełnie odrębna strategia, mogą być wykorzystywane do zmniejszania ryzyka inwestycyjnego w połączeniu z portfelami akcyjnymi, chociaż w zamyśle są zupełnie niezależnymi elementami, na których można oprzeć swoje działania rynkowe.  

Prezentowane w dziale FW20 systemy opierają się na zajęciu maksymalnie jednej pozycji dziennej. To pozwala spokojnie skupić się na swoich codziennych obowiązkach, przy okazji nie tracąc możliwości, jakie na wzrostach oraz spadkach oferują kontrakty terminowe na indeks WIG20.

Szczegóły dotyczące każdego systemu dostępne są w dziale rynków terminowych. Zapraszamy

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.