Przejdź do treści

GPW FW20: Przegląd tygodnia

Sporo działo się w mijającym tygodniu na systemach GPW FW20, przy czym nie miało to nic wspólnego z wygasającą serią kontraktową – akurat w piątek nie działo się nic godnego uwagi.

FW20 WARSAW1

Aktywny tydzień. System zajmował pozycje praktycznie codziennie. Poniedziałkowa sesja zakończyła się 18 punktową stratą, dzień później zabrakło jednego punktu do stopa, ale i tak zakończyliśmy handel na stratnej pozycji. Najciekawiej było oczywiście w środę, zysk z krótkich pozycji został jednak wyraźnie skasowany przez czwartkowe otwarcie.

Wynik od początku roku +44,46%

FW20 WARSAW2

Za nami tylko dwa sygnały. Długie pozycje wtorkowe zostały oczywiście zamknięte na stracie rzędu 23,5 punktu, ale już dzień później niedźwiedziom udało się uzyskać przestrzeń na ruchu spadkowym i pozycja przyniosła 37,5 punktów zysku.

Ostatnie dwie sesje tygodnia bez pozycji

Wynik od początku roku +95,82%

FW20 WARSAW3

Za nami tylko jeden sygnał, który zapowiadał się dobrze (SHORT na sesji środowej), ale otwarcie czwartkowe pozbawiło nas zysku. Pozycja jednak i tak była tutaj mała, więc nie ma to większego znaczenia. Ważniejsze, iż system uniknął pozycji dzień wcześniej

Wynik od 25.11.21 +3,18%