Przejdź do treści

FOREX: USD/JPY, AUD/USD – ciekawsza sesja po FED

Sesje po FED to zawsze ciekawszy przypadek aktywności byków oraz niedźwiedzi. Pierwsza reakcja po wczorajszych wydarzeniach była dosyć standardowa, byki na AUD/USD zmiotły wszystkie stopy dzienne, USD/JPY zachowywał się spokojniej, ale oczywiście także poddał się spadkom

Dzisiaj na razie sytuacja wygląda w układzie dziennym jeszcze analogicznie, aczkolwiek zmienność kierunkowa będzie tutaj kluczowa. Na tę chwilę pozycje w usłudze „Road to 1M” zajął już układ USD/JPY, po mocniejszym uderzeniu godzinnym coraz ciekawiej robi się także na dziennym AUD/USD, gdzie niedźwiedzie mają szansę na prawę ramię formacji RGR, co mogłoby na dłuższy czas dać niedźwiedziom paliwo do ruchu spadkowego.

USD/JPY układ 1h

AUD/USD układ 1h

  

AUD/USD układ dzienny

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.