Przejdź do treści

Emocje emocjami, wykresy wykresami – aktualizacja dla CDR

Emocje na CDR wciąż pozostają wielkie. Nie będziemy się w serwisie ATSProfit zajmować pojedynczymi analizami walorów, ale aktualizacja poprzedniego wpisu jest wyjątkowo konieczna

Pomimo dzisiejszego ruchu spadkowego byki nie są jeszcze w sytuacji beznadziejnej- obrona poziomu 359zł powinna być jutro kluczowa, a nawet jeżeli poziom ten padnie to najprawdopodobniej byki i tak wyrysują szybko korektę. Badania tak silnych linii załamania potwierdzają, iż 78% podobnych przypadków przynosi odreagowanie z medianą w rejonie 5%. 
Przekładając na język zrozumiały- odreagowanie powinno pojawić się niezależnie od poziomu 359zł w ciągu maksymalnie 2-3 sesji.
Emocje na samym odejściu z maksimów także są nieco przesadzone- pozycje pod debiut flagowego produktu powinny być zajmowane do poziomu max 375-380zł. Obecnie byki mogą więc jedynie żałować braku realizacji zysków, ale o żadnym dramacie mowy nie ma
Wciąż odmiennie prezentuje się wykres miesięczny, który po tej ogromnej realizacji zysków pozostaje na pozycji krótkiej. Tutaj o dyskontowaniu Cyberpunka mowy nie było.

Pytanie, jak daleko w średnim terminie niedźwiedzie zejdą.
Kolejne badania nad takimi sygnałami, jak ten czteroletni, wskazują, iż pierwsza pozycja krótka nie jest wcale tak zyskowna. Oczywiście zawsze zdarzy się jakiś wyjątek. Czy akurat tutaj?
Szczerze mówiąc wątpimy.