Przejdź do treści

DISCOVERY- pechowo-szczęśliwa trzynastka

W miesiącu lutym walor DISCOVERY (DISCK) obecny był w portfelu NASDAQ TOP12 dając 30% zysku.

Miesiąc marzec to jednak spora przebudowa portfelowa, na razie dająca 3,14% zysku, ale waloru DISCOVERY na pewno nie możemy odżałować. Obecne zachowanie byków jest tutaj wręcz modelowe i niesie za sobą fantastyczną miesięczną stopę zwrotu, która ponownie pokonała 30%. Oczywiście zostało jeszcze do końca owego miesiąca sporo czasu i wcale to taki wielki sukces jeszcze być nie musi, ale powiedzmy sobie szczerze, iż prawdopodobieństwo mocniejszego odejścia jest raczej takie sobie

Zapewne nie wspominalibyśmy o tej spółce w akurat tonie gdyby nie fakt, iż DISCOVERY znalazł się na trzynastym miejscu do wyboru spółek na marzec. Zabrakło tak niewiele, iż obecna marcowa stopa zwrotu musi lekko denerwować.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.