Przejdź do treści

CFD DAX: Udany wrzesień

Za nami całkiem udany miesiąc na rynku systemów CFD DAX. Nie mieliśmy może wielkich fajerwerków, ale im spokojniej tym lepiej.

Wchodząc w szczegóły, wciąż na swoich tegorocznych minimach jest QUANTUM1, o którym już pisaliśmy tutaj. Na razie żadna ze stron nie może tutaj zająć większej pozycji, mamy więc głównie dreptanie w miejscu. Inna sprawa, iż to taki spacer nad przepaścią trochę lub też, gdyby spojrzeć optymistycznie, leżakowanie na dnie.

Całkiem dobrze prezentował się w tym okresie QUANTUM2, który wrócił w rejony swoich maksimów, przy ograniczonych ilościowo sygnałach.

Bez pozycji TURTE i zachowane wyniki z poprzedniego miesiąca.

Bardzo udany miesiąc mieliśmy natomiast na systemie RIVER, który dał kilka bardzo solidnych sygnałów i wylądował na on w rejonach swoich maksimów rocznych.

NEW1 oraz NEW2 wiadomo- sygnały praktycznie codziennie, ale należy zwrócić uwagę, iż NEW1 zmniejszył wyraźnie tegoroczne straty. NEW2 broni tej ogromnej zdobyczy z poprzednich miesięcy. We wrześniu mieliśmy tutaj negowanie procesu obsunięcia.

Generalnie cały CFD DAX jest obecnie na bardzo zadawalających 40%, co po bardzo udanym roku 2020 robi zdecydowanie pozytywne wrażenie.

CFD DAX- wyniki 30.09.21