Przejdź do treści

Cennik, płynność – w ATSProfit nie omijamy żadnego tematu

Tytułem wstępu- czy pakiety ATSPROFIT.COM mają większy sens? Czy sama strona ma większy sens z biznesowego punktu widzenia?

Nieszczególnie. Na szczęście to nie nasz cel.

Po pierwsze obecnie sytuacja na rynku jest taka, iż nikt nie traci– wszyscy zarabiają. Portfele TOP6 z nienaturalnym wynikiem 400% za 2020 plasują się może na początku drugiej setki wynikowej, jeżeli za ranking weźmiemy przykładowo polski Twitter.

Po drugi przejdziemy do cennika przez pryzmat płynności. Najtańsza usługa FW20 ma „pojemność” około 1mln złotych bez wpływania na wynik strategii. Sami z niej korzystamy i tańsza być nie może, a raczej powinna być droższa. Zwiększenie kwoty abonamentu budzić będzie złość lub śmiech, zmniejszenie spowoduje być może większe zainteresowanie, ale także bardzo prawdopodobne problemy płynnościowe na rynku. Sami gałęzi sobie podcinać nie zamierzamy, jak zainteresowanie wzrośnie wprowadzimy limit zakupów lub metodę „płać ile chcesz”, przy czym pod uwagę będą brane oczywiście kwoty najwyższe.

Cena to także oddany wynik finansowy. Przy 100k złotych i kwocie abonamentu na obecnym poziomie oddajemy około 1,5% kapitału. Według nas wielce akceptowalnie przy zakładanych wynikach

Jeżeli chodzi o TOP6 pojemność strategii obliczona została na portfele do 10mln złotych, chociaż działała i przy 30mln, co zostało przez wiele lat udokumentowane w portfelach akcyjnych. Na razie nie widzimy potrzeby zmieniania strategii cenowej, kto jest przekonany to jest z nami. Mocniejszy nacisk na TOP6 przyjdzie natomiast wtedy, kiedy rynek wróci do swojej ogólnej tendencji, gdzie wieloletnie doświadczenie będzie górowało nad radosnym handlem

Strategia NASDAQ TOP12 jako jedyna nie ma praktycznie górnego ograniczenia płynnościowego, oczywiście zakładając, iż jesteśmy stroną niszową i miliona klientów nigdy mieć nie będziemy

Największy potencjał ma według nas usługa CFD DAX. Jednocześnie jest ona obecnie najsłabszym produktem pod względem zakupu. Nie do końca rozumiemy, ale szanujemy. Tutaj także wielkich problemów płynnościowych mieć nie będziemy.

FOREX to osobna bajka. Cena dwóch podróży Pendolino Warszawa-Gdańsk jest nie do przeskoczenia w Polsce. Projekt „Road to 1m” rozwija się więc praktycznie sam i służy nam samym- być może z czasem ktoś przekona się i do tego elementu, którego koszt sięga aż całych 2% przy realizacji celu.

Doceniamy osoby, które nam zaufały, z czasem będą one zyskiwać dodatkowe promocje, ale nie da się ukryć, iż głównym użytkownikami strony są autorzy.

 

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.